Lokalizacja ul. Sobieskiego 8 (parter),
Jelenia Góra
Lokal użytkowy z warsztatem samochodowym do wynajęcia

Lokal użytkowy z warsztatem samochodowym do wynajęcia

Lokal Jelenia Góra, Lokale Jelenia Góra

Lokal
Jelenia Góra
375 m2
4
13 000,00 zł

Zapraszam na prezentację lokalu użytkowego, przeznaczonego pod wynajem.

Obecnie w lokalu prowadzona jest sprzedaż części samochodowych wraz z dwoma stanowiskami warsztatu samochodowego. Istnieje możliwość wynajęcia lokalu wraz z całym asortymentem - wyposażeniem oraz towarem przeznaczonym do sprzedaży.

Największym atutem nieruchomości jest lokalizacja, tuż przy drodze głównej a do tego w bezpośrednim pobliżu centrum Jeleniej Góry (3km).

Lokal:

Powierzchnia: 375 m2.

Lokal znajduje się na parterze, wejść do niego można z przedniej lub tylnej strony budynku. Po wejściu znajdziemy się w obszernej powierzchni handlowej, gdzie znajdują się dwie lady sklepowe oraz regały magazynowe wyposażone w części samochodowe. W dwóch skrajnych stronach budynku położone są stanowiska warsztatowe.

Składa się z:

  • przestrzeni przeznaczonej do sprzedaży części samochodowych,
  • dwóch stanowisk warsztatu samochodowego,
  • łazienki z wc.

Budynek:

Budynek dwupiętrowy, w którym znajdują się wyłącznie lokale użytkowe. Klatka schodowa, dach oraz elewacja budynku w bardzo dobrym stanie. Przy budynku, na zamkniętym terenie znajdują się liczne miejsca parkingowe przeznaczone dla klientów warsztatu samochodowego. Cały budynek zabezpieczony systemem alarmowym.

Koszty: 

Miesięczny czynsz w wysokości 13 000 zł. Należy doliczyć opłaty za gaz, prąd, wodę oraz śmieci. Ogrzewanie gazowe. Na dachu budynku zamontowane są panele fotowoltaiczne, co wpływa na bardzo niskie koszty zużycia energii elektrycznej.

Kaucja: wysokość jednomiesięcznego czynszu.

Informacje dodatkowe:

  • stan: gotowy do rozpoczęcia działalności,
  • wysokość pomieszczeń: 3 m,
  • dostępność: do ustalenia.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu.

*Prezentowana oferta sprzedaży nieruchomości nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają charakter jedynie informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zapraszam na prezentację Aleksander Matyjewicz Aleksander Matyjewicz ul. Sobieskiego 8 (parter),
Jelenia Góra
biuro@selectm.pl 572 089 123